ADMET

Complete News World in United States

Ashley Cain

Ashley Caine stracił córkę. Miała zaledwie 8 miesięcy

Ashley Cain, były piłkarz Coventry City i gwiazda programu MTV „Ex at the Beach”, ogłosił śmierć swojej ośmiomiesięcznej córki. Dziewczyna cierpiała na ciężką postać białaczki.

Ashley Cain i partnerka Safia Forage zebrali w tym roku ponad 1,5 miliona funtów, aby sfinansować specjalistyczne leczenie ich córki w Singapurze. Ale miesiąc temu 30-latka zgłosiła, że ​​dziewczynka jest zbyt chora, aby rozpocząć leczenie. W niedzielę Kain zgłosił w swoich mediach społecznościowych śmierć swojej córki.

Jakie są objawy i metody wykrywania białaczki?

– Spoczywaj w pokoju, księżniczko. Zawsze pozostanę w moim sercu, dopóki nie zobaczę Cię ponownie w Niebie – książki pod Kainem pod zdjęciem, na którym możesz zobaczyć, jak trzyma dziewczynę w ramionach.

Córka Shelly, Cain, zmarła, gdy miała zaledwie 8 miesięcy

Ashley Cain zyskała ogromną popularność w programie MTV „Ex at the Beach”. Jego profil na Instagramie ogląda ponad 1,8 miliona użytkowników. Między innymi dzięki temu zebrał tak dużą kwotę na leczenie w krótkim czasie. Kiedy dowiedział się, że jego córka potrzebuje przeszczepu, poprosił również fanów o zarejestrowanie się w roli dawców komórek macierzystych. W ciągu zaledwie 48 godzin zgłosiło się ponad 41 000 osób. Okazało się jednak, że dziewczynka była zbyt słaba, aby rozpocząć leczenie. Zmarła 25 kwietnia.

Zobacz także

READ  Niektóre leki mogą zmniejszać wpływ stresu na COVID-19