ADMET

Complete News World in United States

Indie czwarty dzień z rzędu biją światowy rekord liczby wykrytych w ciągu doby zakażeń koronawirusem: tamtejsze władze poinformowały dzisiaj o niemal 350 tysiącach nowych infekcji. Sytuacja epidemiczna w tym azjatyckim kraju jest obecnie najgorsza na świecie. Włosi zdecydowali właśnie, że nie będą wpuszczać podróżnych z Indii i tych, którzy przebywali tam w ciągu poprzednich 14 dni.

Kryzys w Indiach bije nowe rekordy w walce z chorobą Covid-19. Europa zamyka drzwi

Czwarty dzień z rzędu Indie pobiły światowy rekord pod względem liczby codziennych zakażeń koronawirusem: dziś lokalne władze ogłosiły prawie 350 000 nowych zakażeń. Sytuacja epidemiologiczna w tym azjatyckim kraju jest obecnie najgorsza na świecie. Włosi właśnie zdecydowali, że nie pozwolą podróżnym z Indii i tym, którzy byli tam w ciągu ostatnich 14 dni.

Indyjskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło dzisiaj 349 691 nowych potwierdzonych przypadków SARS-CoV-2. To Czwarty dzień z rzędu Indie pobiły rekord świata.

Rzeczywiście, w czwartek przekroczyły najwyższy do tej pory dzienny bilans nowych infekcji, sięgając blisko 297,5 tys. Przypadków zarejestrowanych w Stanach Zjednoczonych. W sobotę władze Indii zgłosiły 346 786 nowych infekcji.

Dodatkowo w ciągu ostatnich 24 godzin 2767 pacjentów zmarło na Covid-19 w Indiach: Również najbardziej aktualny.

Obecny bilans epidemiologiczny w tym kraju to około 17 milionów wykrytych infekcji i ponad 192 000 zgonów.

„Byliśmy w bardzo dobrym nastroju po udanej walce z pierwszą falą Ta burza wstrząsnęła krajem ”. – powiedział dziś w przemówieniu radiowym premier Indii Narendra Modi.

Indyjskim szpitalom brakuje tlenu dla pacjentów Dzięki Covid-19. Lokalne media donosiły o nowych zgonach z powodu koronawirusa z powodu braku tlenu w miastach Jaipur i Amritsar na północy kraju.

Sytuacja w stolicy, Delhi, jest tragiczna Częściej niż co cztery minuty umiera osoba zarażona koronawirusem.

Premier Delhi Arvind Kejriwal ogłosił dziś przedłużenie tamtejszego zamknięcia na tydzień, do 3 maja.

Europa reaguje na tragiczną sytuację w Indiach.

Dziś Włochy nałożyły zakaz wjazdu na indyjskich podróżników Oraz ci, którzy przebywali tam przez ostatnie 14 dni.

w Szwajcarii Trwają konsultacje w sprawie ewentualnego wpisania Indii na listę krajów wysokiego ryzyka. Podróżni z tych krajów są poddawani kwarantannie po przybyciu do Szwajcarii.

READ  Stany Zjednoczone Ameryki. Śmierć George'a Floyda. Były policjant Derek Chauvin usłyszał werdykt

Oczekiwany jest również podobny wpis W Irlandii.

/ RMF FM

/ RMF FM

Po więcej informacji odsyłamy do nowego Radia Internetowego RMF24.pl:


Słuchaj teraz online!

Radio RMF24.pl Informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.